מרחיבים את איכות החיים

על הטרנד החדש ניתן ללמוד מכתבה שפורסמה בתוכנית חיסכון המשודרת בערוץ 2:

"הרחבה של בתים והוספת חדרים לבית הם שני סוגי שיפוץ נפוצים, אבל בחודשים האחרונים נכנס עולם הבנייה טרנד חדש: הרחבת המרפסות. הדיירים נהנים לא רק מהתוספת החדשה לדירה, אלא גם מעלייה של מחיר הנכס"

כתבה מאתר YNET - עיריית ת"א חייבה בטעות בניינים במאות אלפי שקלים על מרפסות

דיירי שני בניינים ברמת אביב ג', שהוסיפו מרפסות לביתם, חוייבו על ידי העייריה בהיטל השבחה של מאות אלפי שקלים. בעקבות ערר שהגישו, הוועדה המקומית הודתה כי חלה טעות והסכום יתוקן. בא כוחם של הדיירים מעריך: "צפוי החזר של 100%"

לכתבה המלאה ליחצו כאן

כתבה מאתר YNET - מתחדשים: הדרך הנכונה למרפסת המובטחת:

"בשנים האחרונות אנו עדים לתנופה אדירה בכל הנוגע להתחדשות עירונית ושיפור איכות ותנאי המחייה בבנייני מגורים קיימים. כחלק ממתיחת הפנים מתווספות לבניינים מרפסות שמש - תופעה חיובית הן מבחינת השיפור והשדרוג באיכות החיים והן מבחינה כלכלית. זאת מאחר שהעלייה בשווי הדירה גבוהה בהרבה מעלויות ביצוע הבנייה."

לכתבה המלאה ליחצו כאן

כתבה מאתר גלובס - המדריך להוספת מרפסת לדירה: כדאי? איך? מתי? וכמה?

"השמאי ועורך מחירון הדירות לוי יצחק מעריך כי ערך דירה עולה בעקבות בניית מרפסת בשיעור של 10%-15%, אם כי בשוק הדירות מדברים על אחוזים צנועים יותר – 5%-10%. כך או אחרת, על השדרוג באיכות החיים אין חילוקי דעות.."

לכתבה המלאה ליחצו כאן

כתבה מאתר וואלה - פרויקט השיפוצים הגדול - הזווית המשפטית

"אחרי שבדקנו איך חוסכים הוצאות מיותרות וכיצד משפצים בשיטה ירוקה ואקולוגית, הגיע הזמן להיערך בהתאם מול קבלן השיפוצים - ולהכיר את האותיות הקטנות וההיבטים המשפטיים בחוזה.."

לכתבה המלאה ליחצו כאן

כתבה מאתר YNET - עיר של מרפסות: המדריך לבניית מרפסת בדירה

"רוצים את דירת החלומות וכל מה שחסר לכם זה מרפסת? בדקנו איך אפשר לבנות אחת כזו, האם זה חוקי, כיצד מתמודדים עם השכנים שאינם מרוצים מהשיפוץ החדש וכמה זה עולה לנו"

לכתבה המלאה ליחצו כאן

כתבה מאתר בית משותף - מרפסת שמש לכל דירה

"האם יש בדירה מרפסת שמש, היא אחת השאלות הראשונות שנשאלים מוכרי דירות על ידי קונים פוטנציאליים. כאשר יש מרפסת שמש לדירה, ערכה עולה והיא קוסמת יותר לקונים, ואילו היעדרה מתייג אותה כמיושנת, ולכן כדאית פחות לרכישה."

לכתבה המלאה ליחצו כאן

כתבה מאתר בית משותף - 5 השלבים להוספת מרפסת שמש בבית משותף

"אין כמו לשבת במרפסת עם כוס קפה ולתפוס קצת שמש, ואם אין לכם מרפסת, טבעי שתרצו אחת כזאת. קיימות סיבות שונות להוספת מרפסת: מקום נפלא להירגעות ואירוח או מקום משחק לילדים, העלאת ערך הדירה, חלל אחסון נוסף, מקום לתליית כביסה ועוד."

לכתבה המלאה ליחצו כאן

כתבה מאתר ביז פורטל - עושה את ההבדל: "הוספת מרפסת משביחה את ערך הדירה ב-10-15% ומגדילה את סחירותה

"עכשיו, כשענף הנדל"ן סובל מאי וודאות וחוסר יציבות, עומדת בפני היושבים על הגדר, אפשרות לשדרג את דירתם הנוכחית, כתחליף למכירת הדירה הקיימת ורכישת דירה חדשה, מהלך העלול להיות כרוך בלא מעט סיכונים. "

לכתבה המלאה ליחצו כאן

כתבה מאתר דה מרקר - הדירה שווה יותר עם מרפסת

"פרויקט להוספת מרפסת חדשה או להרחבת מרפסת קיימת משרת את הדיירים שרוצים שינוי, שדרוג ורווח כלכלי, ומהווה תחליף נוח, זול ופשוט יחסית לפרויקטים כמו תמ"א 38"

לכתבה המלאה ליחצו כאן

Call Now Button